12 Ocak 2019

Hakkımızda

Yurtiçi ve yurtdışı gezilerinizde, organizasyonlarınızda, deneyimli personelimiz ve yolculuğunuza en uygun araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Araç filomuzdaki araçlarımız son model olup, müşteri ulaşım seçenekleri ve özel talep doğrultusunda contriversial topics farklı model seçenekleri sunulmaktadır. Araç içi güvenlik, konfor donanımları tam ve eksiksizdir. Araçlarımız düzenli zaman aralıklarında teknik, hijyenik ve genel güvenlik bakımına tabi tutulmakta ve test aşamalarını başarılı bir şekilde geçmektedirler. Bu sayede müşterilerimize konforlu, hijyenik ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunuyoruz.

Yerli ve yabancı tüm ziyaretçilerimizin ulaşım sorunları ile karşılaşmamaları, güvenli ve doğru güzergahlarla sizi rahat ettirmek için firmamızın tüm imkanlarını seferber ediyoruz.

Hizmetimizin aksamaması adına belirtmiş olduğunuz tarih, adres ve uçuş bilgileri detaylarını güncel olarak kontrol ediyoruz ve sürekli olarak müşterilerimiz ile iletişim halinde kalarak, transfer hizmetinin en ufak bir şekilde aksamadan gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Firma çalışanlarımız müşteri talepleri ile 7/24 ilgilenmekte ve ulaşım detaylarınız ile ilgili olarak özel not ve isteklerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Özel araç sürücü personelimiz bölgeyi iyi bilen, hava yolu ulaşımı konusunda tam bilgi ve deneyime sahip personel olup, sizlere sorunsuz ve zamanında bir ulaşım hizmeti cause and effect paragraph topics sağlayacaktır. Bizler uzun yıllardır bölgede transfer hizmetlerini gerçekleştiren bir firma olarak, beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz.